Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Kulturní akce > Proběhlé akce > Návštěva cukrárny v Moravském Krumlově

Návštěva cukrárny v Moravském KrumlověDatum konání:
29.6.2022

Dne 29.6.2022 jsme s našimi uživatelkami vyjely do cukrárny, abychom oslavily příchod léta, na které jsme se všechny těšily.

Navštívily jsme cukrárnu Ivanka v nedalekém Moravském Krumlově. Kvalitní káva, skvělé zákusky a smetanová zmrzlina. To vše nabízí tato velmi vyhlášená cukrárna.

Uvelebily jsme se na posezení před cukrárnou, schované pod slunečníkem. Někdo si objednal capuccino, někdo espresso, ale také ledovou a vídeňskou kávu. Ke kávě jsme si daly výborný dortík s lesním ovocem a jedna s uživatelek dostala chuť na větrník s karamelovou polevou.

Abychom v horkém letním dnu doplnily tekutiny, daly jsme si také malinovou a kiwi limonádu. A nakonec jsme ochutnaly točenou zmrzlinu s příchutí jahoda, višeň.

U popíjení kávy jsme si povídaly o pobytu na Bítově, na který se všechny moc těšíme. Procházející lidé kolem cukrárny se také u nás zastavili, aby si s námi popovídali a pozjišťovali, z jakého Domova jsme přijeli.

Obsluha cukrárny byla moc příjemná a shovívavá.

Kolem poledne jsme nastoupily do auta a jely zpět do Domova, kde už jsme měli nachystaný oběd, výbornou křenovou omáčku s uzeným masem.

Už se moc těšíme, až se do cukrárny zase podíváme. Bylo to moc hezké dopoledne.