Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Kulturní akce > Proběhlé akce > Návštěva denního stacionáře ve Znojmě

Návštěva denního stacionáře ve ZnojměDatum konání:
1.6.2022

Již tradičně jezdíme do tohoto centra, po dlouhé odmlce kvůli covidu, kde rádi vidíme známé tváře, ale i nové.

Po snídani jsme dne 1.6. 2022 vyjeli z Domova a těšili se na setkání.

Přijeli jsme k Mikulášskému kostelu, kde nás přivítaly sestřičky a pomohly nám z auta. Vešli jsme do denního centra a posadili se k ostatním k velkému stolu venku na zahrádce, kde pro nás bylo nachystané posezení. Všichni nás přivítali s úsměvem.

Na přivítání jsme dostali ovocný kynuté koláč s kávou. Pak už rozhovoru nic nebránilo. Nejprve se nám uživatelé představili, protože ne všichni už v centru byli a hlavně po dlouhé době co jsme se nevídali se klientela dost změnila.

Povídali jsme si, rozhlídli se po budově, a nasbírali inspiraci, co zde tvoří klienti, kteří centrum navštěvují. I naši uživatelé se pochlubili co vyrábíme v Domově my, kam všude jezdíme, kam se chystáme a co u nás probíhá za akce. Klienti z centra slíbili, že nás také přijedou navštívit a jsou zvědaví jaký máme krásný park kde se často scházíme. Některé uživatelky se za doprovodu personálu byly podívat i v Mikulášském kostele a po pravdě byla moc nadšené jaký krásný kostel má město Znojmo.

Kolem dvanácté hodiny jsme dostali pozvání na oběd, bylo maso se šťávou a brambory, vývar s noky a všichni jsme si moc pochutnali. Po dobrém obědě následovala káva a zmrzlina a to bylo radosti. Společně jsme si všichni zazpívali známé písně, rozloučili se a vyjeli zpět k Domovu.

Po cestě si uživatelky mezi sebou povídaly jak se jim tam moc líbilo.