Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Kulturní akce > Proběhlé akce > Den plný pohybu

Den plný pohybuDatum konání:
14.6.2023

Již tradičně jsme se sešli v našem Domově při soutěžení družstev složených z uživatelů ze tří pavilonů domova. Letošního klání se zúčastnili uživatelé a děti ze ZŠ Skalice. Sedm týmů, které se složily ze dvou uživatelů a čtyř dětí, se utkaly v těchto devíti disciplínách disciplínách: kuželky, vrh koulí, házení míče na koš, doplň přísloví, korýtka, chytání rybiček, ochutnávka, poznávání květin a střelba stříkací pistolí na terč.

Personál domova vše důkladně připravil k soutěžení a přálo nám také pěkné počasí. V 9:30 hodin byl tedy nástup soutěžních týmů. Všechny týmy vytrvale bojovaly a všech sedm týmů bylo krásné sledovat, jak se doplňují a navzájem se povzbuzují. Uživatelé byli nadšeni a moc se snažili. Ostatní uživatelé fandili a sledovali, jak vše dopadne.

Jako občerstvení pro nás personál připravil výborné grilované špekáčky na grilu, k osvěžení se podávala domácí limonáda a ledový čaj. K napínavému soutěžení hrála také hudba.

Všem sportovcům patří velký dík, že se zúčastnili sportovního dopoledne, a jako pozornost dostali všichni zúčastnění diplom. Nakonec tři nejlepší týmy obdržely diplom a ručně vyráběnou medaili. 

Uživatelé i děti si dopoledne moc užili, panovala dobrá nálada a doufáme, že za rok tuto báječnou akci znovu zopakujeme.