Oslava 70. výročí domova

23. 06. 2024 v 13:00 hodin
Domov pro seniory Skalice si dne 23. 06. 2024 připomněl 70. výročí od založení domova. Program zahájila paní ředitelka Mgr. Michaela Králová, DiS. společně s náměstkem Jihomoravského kraje Lukášem Dubcem, předsedou výboru pro životní prostředí a kulturu Ing. Jiřím Němcem a starostou obce Skalice Rudolfem Křepelou.
Tohoto významného dne se zúčastnili jak uživatelé domova, jejich rodinní příslušníci, tak návštěvníci ze širokého okolí a samozřejmě i děti, které našim uživatelům vždy vykouzlí úsměv na tváři. Nevšedním zpestřením bylo kouzelnické vystoupení a také vystoupení známého baviče Zdeňka Izera. Návštěvníci měli také možnost si přečíst dopisy zaslané v rámci projektu „Psaní od srdce“. Je až obdivuhodné, kolik lidí si v této uspěchané době našlo alespoň trochu času, aby zpříjemnili, či rozveselili svým dopisem pro ně neznámé seniory. Za toto jím patří velké díky. Troufáme si říct, že tento den si všichni zúčastnění užili naplno, a zároveň si také připomněli, jak moc potřebné sociální služby jsou a jaké místo ve společnosti zaujímají.
Jako poslední bychom chtěli velmi poděkovat všem zaměstnancům, jejich práci je zajisté nelehká, ale o to více potřebná. Vaší práce si moc vážíme, dodáváte uživatelům sílu a energii.
top