Odpolední kavárna a hraní deskových her

25. 06. 2026  v 13:00 hodin 
V horkých letních dnech jsme společně využili příjemné prostředí naší jídelny- kavárny, kde se uživatelky sešly ke společenskému odpoledni s kávou a deskových her. Osvěžení přinesly větráky i pohodová atmosféra, díky které jsme si společně strávený čas všichni užili. Během odpoledne si uživatelky zahrály oblíbené Člověče nezlob se, při kterém procvičovaly paměť, soustředění, logické myšlení i jemnou motoriku. Hra zároveň přirozeně podporovala vzájemnou komunikaci, spolupráci a sdílení vzpomínek na chvíle, kdy podobné hry hrávaly se svými rodinami. Reminiscence přinesla mnoho milých příběhů a úsměvů, zatímco trénink paměti probíhal zábavnou a nenásilnou formou. Uživatelky si společně užily chvíle plné zábavy, vzájemného povzbuzování i zdravého soutěžení. Taková setkání podporují nejen aktivní trávení volného času, ale také posilují sociální kontakty a přispívají k dobré psychické pohodě. I obyčejné odpoledne u deskových her může být plné krásných okamžiků a legrace.
 
 
top