A proto jsme si zasoutěžili jen v rámci našeho domova – sportovní a vědomostní souboj mezi družstvy z pavilonů A, B a Z.
Dvojčlenná družstva z každého pavilonu soutěžila v disciplínách hod na koš, kuželky, skládání puzzle, chytání ryb, poznej známou osobnost a poznej věci po hmatu. Měli jsme krásné počasí, nebylo ani vedro a ani zima, prostě tak akorát k soutěžení. Jako fandící publikum jsme měli uživatele zastoupené ze všech pavilonů. Tentokrát bylo i ocenění netradiční a to tak, že odměnu dostali všichni soutěžící a to znamená, že nejlepší byli úplně všichni. Potom si uživatelé společně poseděli při poslechu známých písniček, poobědvali výborný guláš, dali si kávu a jako moučník švestkový koláč. O občerstvení se postaraly naše skvělé kuchařky.
Bylo to krásné dopoledne a těšíme se na příští rok a doufáme, že se našeho soutěžního klání zúčastní i klienti jiných domovů tak jak bylo vždy zvykem.
Skalice 1, 671 71 Hostěradice